دانلود فیلم قهرمان دانلود فصل دوم سریال خاتون دانلود سریال جوکر شب آهنگی

به این فیلم امتیاز دهید

4.5 / 5. 2

دانلود سریال جیران با لینک مستقیم

دانلود فیلم و سریال شبکه خانگی جیران با کیفیت عالی و حجم کم 1080p 4K

دانلود سریال ایرانی جدید جیران با پنج کیفیت عالی و متوسط

قسمت اول بزودی…تیزر افزوده شد

دانلود سریال جیران

دانلود سریال ایرانی جیران

نوع سریال: اجتماعی

محصول : ایران

سال تولید: 1399

کارگردان : حسن فتحی

بازیگران : رعنا آزادی ور، پریناز ایزدیار،گلاره عباسی، شبنم مقدمی و…

خلاصه داستان: این اثر در سبکی جدید دارد و در خلاصه داستان آن چنین آمده که :کوتاه بشنود از سریال جیران زنهار که طراز و طریقت گم شده. و مجاز و حقیقت به هم آمیخته،سهم رعیت کابوس است. و سهم سلطان تخت طاووس کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد. از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است. و امیرکبیر در گور خفته است هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نمی باشد. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد که …شما می توانید با تماشای فیلم و سریال های جدید اوقات زیبایی را سپری کنید با ما همراه باشید مووی لند

دانلود رایگان سریال جیران
چنانچه شما هم عاشق این سریال زیبا شده اید می توانید بعد از انتشار آن و از طریق باکس زیر نسبت به دانلود سریال جیران اقدام فرمایید.

تیزر

سریال های پیشنهادی مـــووی لـنـد

===

دانلود سریال زخم کاری

===

دانلود سریال خاتون

===

دانلود سریال قبله عالم

===

دانلود فیلم دینامیت

===

دانلود سریال میدان سرخ

===

دانلود سریال شبکه نمایش خانگی جیران

دانلود قسمت اول جیران بزودی

===

تمام کیفیت ها یکجا (قیمت: 20000 تومان)

===

پرداخت و دانلود با لینک سرعت بالا

===

کیفیت BluRay 1080p (قیمت: 10000 تومان)

===

پرداخت و دانلود با لینک سرعت بالا

===

کیفیت 4K (قیمت: 9500 تومان)

===

پرداخت و دانلود با لینک سرعت بالا

===

کیفیت 1080p (قیمت: 9000 تومان)

===

پرداخت و دانلود با لینک سرعت بالا

===

کیفیت 720p (قیمت: 8500 تومان)

===

پرداخت و دانلود با لینک سرعت بالا

===

کیفیت 480p (قیمت: 8000 تومان)

===

پرداخت و دانلود با لینک سرعت بالا

===

دانلود سریال ایرانی رایگان

===

تصاویری از جیران

سریال جیران کامل

بازیگران سریال جیران

سریال جدید جیران

 

 

سریال جیران را می توان جدیدترین اثری دانست که این روز ها قرار است در شبکه نمایش خانگی ایران منتشر شود. این اثر دارای مزیت های منحصر به فرد بسیار زیادی است که باعث شده تا از دید مخاطبان و منتقدان بسیار منحصر به فرد باشد. بازیگران عالی، سبک جذاب، فیلمنامه بکر، کارگردان با تجربه و.. همگی از جمله مهمترین مواردی است که باعث شده تا این سریال به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار در سال جاری شناخته شود. اما در ادامه این متن قصد داریم مروری بر این اثر داشته باشیم. لذا اگر شما هم به دنبال دانلود سریال جیران هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

 

نقد و بررسی سریال جیران

سریال جیران از جهات بسیار زیادی برای مخاطبان و منتقدان حائز اهمیت است و به نحوی جزء شاهکارهای شبکه نمایش خانگی در سال جاری شناخته می شود. این اثر توسط حسن فتحی نگاشته شده؛ علاوه بر این او کارگردانی این اثر را هم بر عهده داشته است. همین مورد باعث می شود تا منتقدان بر این باور باشند که این اثر تماماً در چهارچوب فکری او پیش برود. این موضوع می تواند یک برگ برنده برای سریال جیران باشد چرا که او کارنامه ی بسیار درخشانی در زمینه ساخت سریال های تاریخی دارد. او پیش تر سریال موفقی همون شهرزاد را تولید کرده و در ترکیه هم سریال مولانا رو جلوی دوربین برده است. این موضوع باعث شده تا او شناخت بسیار مناسبی از انتظارات مخاطبان ایرانی به دست آورد. البته ناگفته نماند که احسان جوانمرد هم در نگارش فیلمنامه به او کمک کرده است. وجود اسماعیل عفیفه در مقام تهیه کننده مزیت دیگری بوده که این سریال را در کانون توجه قرار داده چرا که ترکیب او با حسن فتحی همواره نتایج مناسبی را به دنبال داشته است.

برهه تاریخی جذاب از داستان، عامل دیگری بوده که جذابیت بیشتری به این سریال داده است. این اثر در رابطه با زندگی ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است. با وجود اینکه ناصرالدین شاه قاجار یکی از طولانی دوره های سلطنتی در تاریخ ایران را داشته، اما آثار کمی پیرامون زندگی او تولید شده است. این اثر سعی داشته تا به نحوی این خلاء را تکمیل نماید. البته باید عنوان کرد که علاوه بر این سریال، دو اثر دیگر هم با همین مضمون در شبکه نمایش خانگی کلید خورده است. ناگفته نماند که دست اندرکاران این اثر با سریال آهوی من مارال دچار اختلافات حقوقی بر سر ماهیت آثارشان شدند که کارشان تا شورای حل اختلاف پیش رفت. با وجود این جنجال ها، اما قرار شد هر دو سریال عرضه شوند. وجود بازیگران توانا فاکتور دیگری است که سبب شده تا این سریال جذابیت بیشتری به خود بگیرد. این اثر دارای ترکیب بازیگران بی نظیری است که باعث شده تا به عنوان یکی از پربازیگرترین آثار شبکه نمایش خانگی تلقی شود.

خلاصه داستان

همانگونه که اشاره کردیم، سریال جیران در رابطه با زندگی ناصرالدین شاه قاجار است. این اثر در رابطه با دوران پس از مرگ امیر کبیر و اتفاقاتی می باشد که بر این پادشاه گذشته است. البته باید خاطر نشان کرد که این سریال دارای منبع تاریخی است و وقایع موجود در آن همگی بر اساس واقعیات نگاشته شده. به طور کلی سریال جیران در رابطه با عشق ناصرالدین شاه قاجار به یکی از زنان حرمسرایش به نام جیران است. جیران در واقع نام خدیجه خانم تجریشی یا همان فروغ السلطنه است. او نخستین سوگلی ناصرالدین شاه بود و ابتدا برای یادگیری رقص به دربار ناصرالدین شاه راه پیدا کرده بود. اما پادشاه در همان نگاه اول عاشق وی شده و به سبب چشم های درشتی که داشته، نام جیران را بر روی او گذشته است. او از لحاظ ظاهر و رفتار با تمام زنان حرمسرا متفاوت بوده و میل زیادی به سوارکاری و شکار داشته است. طبق روایات او در حین شکار کفش و لباس مردانه می پوشیده و دارای مهارت بالایی بوده است . این موضوع سبب شده تا این سریال از حیث ماهیت و تا حدی به سریال حریم سلطان شبیه باشد.

در خلاصه داستان این سریال آمده که:”این اثر در سبکی جدید دارد و در خلاصه داستان آن چنین آمده که :کوتاه بشنود از سریال جیران زنهار که طراز و طریقت گم شده. و مجاز و حقیقت به هم آمیخته،سهم رعیت کابوس است. و سهم سلطان تخت طاووس کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد. از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است. و امیرکبیر در گور خفته است هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نمی باشد. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد.”

 

بازیگران

سریال جیران به عنوان یکی از پربازیگرترین سریال های شبکه نمایش خانگی شناخته می شود که دارای طیف وسیعی از طرفداران است. این اثر به نوبه خود بازیگران مطرح فراوانی دارد که آن را نسبت به سایرین متمایز می کند. قرار است در این اثر بهرام رادان در نقش ناصرالدین شاه بازی کند. او پیش تر قرار بود در نقش قباد در سریال شهرزاد بازی کند اما به دلایلی این امر ممکن نشد. حال او قرار است یکی از شاه نقش هایش را در این اثر بازی کند. مازاد بر او قرار است پریناز ایزدیار(در نقش جیران)، مریلا زارعی( در نقش مهدعلیا)، بابک حمیدیان( در نقش ملیجک)، امیر جعفری( در نقش میرزا آقاخان نوری)، مهدی پاکدل(سلمان) و امیرحسین فتحی(سیاوش) به ایفای نقش بپردازند . البته در کنار این افراد، قرار است بازیگران دیگری هم حضور داشته باشند. همین مورد جذابیت داستان را بیشتر کرده است.

 

تاریخ انتشار

تا به این لحظه هیچ گونه تاریخ انتشار دقیقی برای سریال جیران منتشر نشده است. اما بنابر گفته ی دست اندرکاران این اثر در پاییز امسال آماده پخش می شود. با این وجود اگر تمایل دارید که تاریخ دقیق انتشار این سریال را بدانید، می توانید این صفحه را بوکمارک کرده و یا در بطور پیوسته به وبسایت ما سر بزنید.

اخبار و حواشی

سریال جیران یکی از جنجالی ترین سریال هایی بوده که در شبکه نمایش خانگی عرضه شده است. این اثر از همان ابتدای انتظار حواشی زیادی را به دنبال خود کشید. یکی از این موارد تشابه موضوعی این سریال با سریال آهوی من مارال بود. به گونه ای که پرونده ی این دو به شورای حل اختلاف و یا خانه سینما کشیده شد، اما در نهایت با رای دادگاه این پرونده خاتمه یافت. داستان سریال آهوی من مارال در رابطه با سال های پایانی عمر ناصرالدین شاه قاجار می باشد اما سريال جیران در رابطه با سال های جوانی ناصرالدین شاه قاجار است. در ادامه بخشی دیگر از اخبار مربوط به این اثر را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم.

 • اسماعیل عفیفه اعلام کرد که در فیلمنامه این اثر در جلسات شورای محصولات غیر سینمایی پروانه انتظار گرفته است و به زودی انتخاب بازیگر و لوکیشن آن آغاز می شود. (آبان 98)
 • قرار است بهرام رادان در نقش ناصرالدین شاه به ایفای نقش بپردازد.
 • پریناز ایزدیار به این سریال پیوسته است .
 • قرار است شبنم مقدمی در نقش مهدعلیا و بابک حمیدیان هم در نقش ملیجک دربار حضور یابد.(اسفند 98)
 • اسماعیل عفیفه در رابطه با تاخیر این سریال گفته که این تاخیر صرفاً به دلیل تعیین لوکیشن بوده چرا که آثار تاریخی نیازمند ساخت لوکیشن ویژه خود هستند. از طرفی او عنوان کرده که کرونا هم باعث شده تا این پروژه چند بار به تاخیر بیفتد. (تیر 99)
 • مشکل لوکیشن سریال جیران برطرف شده و قرار است در دو ماه آینده فیلمبرداری آغاز شود .(آذر 99)
 • طبق شنیده ها این اثر از بهمن 99 کلید خورده و فیلمبرداری آن در شهرک غزالی آغاز شده است.

 

 

دانلود سریال جزیره

 

دانلود سریال نیسان آبی

 

دانلود سریال حرفه ای

 

دانلود سریال میدان سرخ

 

دانلود سریال خاتون

           
تلگرام مووی لند
 • ۵ بهمن ۱۴۰۰
 • 25,955 بار
 • بدون دیدگاه

فیلم های پیشنهادی

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
کانال تلگرام مووی لند اینستـاگـرام مووی لند